Prodaja - Zemljište 5704 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
450 000 €
78 €/m²
Property 22907 photo 1
Property 22907 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5704 kv.m. na Atici. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
550 000 € 233 €/m²
  • Kod objekta 34277
  • Kvadratura 2360 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
550 000 € 523 €/m²
  • Kod objekta 59221
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
430 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 5918
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
400 000 € 496 €/m²
  • Kod objekta 56518
  • Kvadratura 805 m²
  • Udaljenost od mora 60 m
Za prodaju
620 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 30175
  • Kvadratura 4400 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
580 000 € 580 €/m²
  • Kod objekta 64083
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1350 m
Za prodaju
465 000 € 775 €/m²
  • Kod objekta 59234
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
395 000 € 897 €/m²
  • Kod objekta 10955
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
500 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 30296
  • Kvadratura 9200 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
620 000 € 620 €/m²
  • Kod objekta 14346
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1750 m

Prijava za Newsletter