580 000 €
580 €/m²
Property 64083 photo 1
Property 64083 photo 2
Property 64083 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 1350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1000 kv.m. na Atici.

Za prodaju
750 000 € 650 000 € 1023 €/m²
  • Kod objekta 38652
  • Kvadratura 635 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
550 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 60566
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
525 000 € 452 €/m²
  • Kod objekta 5924
  • Kvadratura 1160 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
500 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 5920
  • Kvadratura 9780 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
690 000 € 690 €/m²
  • Kod objekta 61158
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
750 000 €
  • Kod objekta 36867
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Kod objekta 56455
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 5934
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
700 000 € 514 €/m²
  • Kod objekta 64079
  • Kvadratura 1361 m²
  • Udaljenost od mora 310 m

Prijava za Newsletter