Prodaja - Zemljište 402 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
43 000 €
106 €/m²
Property 56300 photo 1
Property 56300 photo 2
Property 56300 photo 3
Property 56300 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 402 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 320 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 32787
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
50 050 € 104 €/m²
  • Kod objekta 57430
  • Kvadratura 478 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
60 000 € 319 €/m²
  • Kod objekta 30430
  • Kvadratura 188 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
50 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 56137
  • Kvadratura 637 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
45 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 31019
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
60 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 23418
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
40 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 12621
  • Kvadratura 628 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
49 900 € 83 €/m²
  • Kod objekta 61655
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
60 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 12105
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter