50 050 €
104 €/m²
Property 57430 photo 1
Property 57430 photo 2
Property 57430 photo 3
Property 57430 photo 4
Property 57430 photo 5
Property 57430 photo 6
Property 57430 photo 7
Property 57430 photo 8
Property 57430 photo 9

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 478 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 382 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 62146
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
45 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 52785
  • Kvadratura 6600 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
75 000 € 187 €/m²
  • Kod objekta 52611
  • Kvadratura 401 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
55 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 39976
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
48 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 63521
  • Kvadratura 451 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
60 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 32505
  • Kvadratura 11135 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
62 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 63431
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 4100 m
Za prodaju
45 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 31019
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
70 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 60041
  • Kvadratura 1810 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m

Prijava za Newsletter