50 000 €
100 €/m²
Property 32787 photo 1
Property 32787 photo 2
Property 32787 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 41 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
45 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 32073
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
60 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 57899
  • Kvadratura 612 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
65 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 25701
  • Kvadratura 875 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 62146
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
60 000 € 150 €/m²
  • Kod objekta 12758
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
43 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 31150
  • Kvadratura 325 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
65 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 60663
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
45 000 € 225 €/m²
  • Kod objekta 14839
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
55 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 63777
  • Kvadratura 1138 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
60 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 38717
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 150 m

Prijava za Newsletter