Prodaja - Zemljište 637 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
50 000 €
78 €/m²
Property 56137 photo 1
Property 56137 photo 2
Property 56137 photo 3
Property 56137 photo 4
Property 56137 photo 5
Property 56137 photo 6

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 637 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 480 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
70 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 12679
  • Kvadratura 980 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
48 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 60015
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
47 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 59799
  • Kvadratura 1896 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
65 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 56884
  • Kvadratura 713 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
70 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 60522
  • Kvadratura 10300 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
55 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 60982
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
65 000 € 162 €/m²
  • Kod objekta 57173
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
45 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 59365
  • Kvadratura 464 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
70 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 31018
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
60 000 € 270 €/m²
  • Kod objekta 51577
  • Kvadratura 222 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter