Prodaja - Zemljište 575 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Korinos
40 000 € 35 000 €
60 €/m²
Property 63404 photo 1
Property 63404 photo 2
Property 63404 photo 3
Property 63404 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 575 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 345 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
50 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 48962
  • Kvadratura 467 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
55 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 26499
  • Kvadratura 914 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
35 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 48866
  • Kvadratura 304 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
55 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 39976
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
35 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 38502
  • Kvadratura 535 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
35 000 € 194 €/m²
  • Kod objekta 62672
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
45 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 63336
  • Kvadratura 423 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
45 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 31019
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
50 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 35326
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter