Prodaja - Zemljište 1000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini Neo Keramidi
60 000 €
60 €/m²
Property 23418 photo 1
Property 23418 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1000 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 800 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
60 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 60563
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
80 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 39000
  • Kvadratura 11300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
55 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 42360
  • Kvadratura 712 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
60 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 38857
  • Kvadratura 760 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
80 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 55985
  • Kvadratura 373 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
65 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 53300
  • Kvadratura 1187 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
60 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 57899
  • Kvadratura 612 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
55 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 55867
  • Kvadratura 331 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
50 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 62226
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
65 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 52475
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter