Prodaja - Zemljište 188 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Litochoro
60 000 €
319 €/m²
Property 30430 photo 1
Property 30430 photo 2
Property 30430 photo 3
Property 30430 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 188 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 150 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
60 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 58016
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
60 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 42846
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
75 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 52587
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
70 000 € 164 €/m²
  • Kod objekta 49298
  • Kvadratura 425 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m
Za prodaju
50 050 € 104 €/m²
  • Kod objekta 57430
  • Kvadratura 478 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
80 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 55985
  • Kvadratura 373 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
60 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 57899
  • Kvadratura 612 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 59037
  • Kvadratura 742 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
75 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 62866
  • Kvadratura 404 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
65 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 60663
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m

Prijava za Newsletter