Prodaja - Zemljište 1000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
60 000 €
60 €/m²
Property 12105 photo 1
Property 12105 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 90 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1000 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 800 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
55 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 55867
  • Kvadratura 331 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 52907
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
75 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 42071
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 32787
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
70 000 € 264 €/m²
  • Kod objekta 59052
  • Kvadratura 265 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
50 050 € 104 €/m²
  • Kod objekta 57430
  • Kvadratura 478 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
65 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 60663
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
60 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 51599
  • Kvadratura 19704 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
70 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 56292
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
80 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 50736
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m

Prijava za Newsletter