Prodaja - Zemljište 628 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Dion Dio
40 000 €
63 €/m²
Property 12621 photo 1
Property 12621 photo 2
Property 12621 photo 3
Property 12621 photo 4
Property 12621 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 628 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
45 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 51598
  • Kvadratura 975 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
35 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 10512
  • Kvadratura 2800 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
40 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 48963
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
55 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 5748
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
55 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 28738
  • Kvadratura 883 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
50 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 48962
  • Kvadratura 467 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
35 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 50928
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
55 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 55867
  • Kvadratura 331 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
55 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 66042
  • Kvadratura 545 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
45 000 € 225 €/m²
  • Kod objekta 14839
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter