520 000 €
3586 €/m²
Property 55951 photo 1
Property 55951 photo 2
Property 55951 photo 3
Property 55951 photo 4
Property 55951 photo 5
Property 55951 photo 6
Property 55951 photo 7
Property 55951 photo 8
Property 55951 photo 9
Property 55951 photo 10
Property 55951 photo 11
Property 55951 photo 12
Property 55951 photo 13
Property 55951 photo 14
Property 55951 photo 15
Property 55951 photo 16
Property 55951 photo 17
Property 55951 photo 18
Property 55951 photo 19
Property 55951 photo 20
Property 55951 photo 21
Property 55951 photo 22
Property 55951 photo 23
Property 55951 photo 24
Property 55951 photo 25
Property 55951 photo 26
Property 55951 photo 27
Property 55951 photo 28
Property 55951 photo 29
Property 55951 photo 30

Detalji

  • Godina izgradnje: 2001
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 145 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 5. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na 6. spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 ostava. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, roštilj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
657 000 € 5429 €/m²
  • Kod objekta 57988
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
734 000 € 5518 €/m²
  • Kod objekta 57987
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
620 000 € 5254 €/m²
  • Kod objekta 57982
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
693 000 € 5456 €/m²
  • Kod objekta 56732
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 29965
  • Kvadratura 234 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
670 000 € 2055 €/m²
  • Kod objekta 41758
  • Kvadratura 326 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
530 000 € 2789 €/m²
  • Kod objekta 56279
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter