620 000 €
5254 €/m²
Property 57982 photo 1
Property 57982 photo 2
Property 57982 photo 3
Property 57982 photo 4
Property 57982 photo 5
Property 57982 photo 6
Property 57982 photo 7
Property 57982 photo 8
Property 57982 photo 9
Property 57982 photo 10
Property 57982 photo 11
Property 57982 photo 12
Property 57982 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodajumezoneta od 118 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 4. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na 5. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
535 000 € 4083 €/m²
  • Kod objekta 60110
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 2653 €/m²
  • Kod objekta 25420
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
620 000 € 5123 €/m²
  • Kod objekta 64294
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
652 000 € 5525 €/m²
  • Kod objekta 57989
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
900 000 € 5142 €/m²
  • Kod objekta 58918
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
670 000 € 2055 €/m²
  • Kod objekta 41758
  • Kvadratura 326 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 61593
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56731
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
850 000 € 2656 €/m²
  • Kod objekta 9589
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
890 000 € 6137 €/m²
  • Kod objekta 64880
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter