Prodaja - Mezoneta 326 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Iraklio
670 000 €
2055 €/m²
Property 41758 photo 1
Property 41758 photo 2
Property 41758 photo 3
Property 41758 photo 4
Property 41758 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1988
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodajumezoneta od 326 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na drugom sprat se sastoji od 5 spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila. Mezoneta Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
716 000 € 5383 €/m²
  • Kod objekta 57980
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
600 000 € 2390 €/m²
  • Kod objekta 23310
  • Kvadratura 251 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
610 000 € 4621 €/m²
  • Kod objekta 63730
  • Kvadratura 132 m²
  • Udaljenost od mora 3220 m
Za prodaju
670 000 € 3964 €/m²
  • Kod objekta 66048
  • Kvadratura 169 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod objekta 58420
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 7692 €/m²
  • Kod objekta 63792
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
740 000 € 5522 €/m²
  • Kod objekta 57984
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
620 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 56627
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
860 000 € 5931 €/m²
  • Kod objekta 65063
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter