720 000 € 600 000 €
5000 €/m²
Property 56350 photo 1
Property 56350 photo 2
Property 56350 photo 3
Property 56350 photo 4
Property 56350 photo 5
Property 56350 photo 6
Property 56350 photo 7
Property 56350 photo 8
Property 56350 photo 9
Property 56350 photo 10
Property 56350 photo 11
Property 56350 photo 12
Property 56350 photo 13
Property 56350 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 2020
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Opis

Na prodajumezoneta od 120 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 4. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na 5. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, roštilj, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
625 000 € 5208 €/m²
  • Kod objekta 57981
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 2653 €/m²
  • Kod objekta 25420
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65910
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
730 000 € 2703 €/m²
  • Kod objekta 23110
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
760 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 36925
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
800 000 € 4907 €/m²
  • Kod objekta 65894
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
820 000 € 2837 €/m²
  • Kod objekta 51492
  • Kvadratura 289 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
850 000 € 5902 €/m²
  • Kod objekta 64863
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
860 000 € 5931 €/m²
  • Kod objekta 65063
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 6078 €/m²
  • Kod objekta 59294
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter