Prodaja - Zemljište 11799 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Bilten
1 280 000 €
108 €/m²
Property 54603 photo 1
Property 54603 photo 2
Property 54603 photo 3
Property 54603 photo 4
Property 54603 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od grada: 2,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 7,5 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 11799 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 1900 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 52253
  • Kvadratura 40085 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 600 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 36640
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
1 505 000 € 811 €/m²
  • Kod objekta 45441
  • Kvadratura 1854 m²
  • Udaljenost od mora 140 m
Za prodaju
1 700 000 € 279 €/m²
  • Kod objekta 31624
  • Kvadratura 6086 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 280 000 € 548 €/m²
  • Kod objekta 33143
  • Kvadratura 2332 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 52388
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 450 000 € 138 €/m²
  • Kod objekta 32273
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
1 100 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 65416
  • Kvadratura 100188 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
1 400 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 31733
  • Kvadratura 19454 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 460 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 57513
  • Kvadratura 10397 m²
  • Udaljenost od mora 433 m

Prijava za Newsletter