1 600 000 €
145 €/m²
Property 36640 photo 1
Property 36640 photo 2
Property 36640 photo 3
Property 36640 photo 4
Property 36640 photo 5
Property 36640 photo 6
Property 36640 photo 7
Property 36640 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 20 m
  • Udaljenost od grada: 8 km
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 11000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 340 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
1 700 000 € 279 €/m²
  • Kod objekta 31624
  • Kvadratura 6086 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 52253
  • Kvadratura 40085 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
2 150 000 € 409 €/m²
  • Kod objekta 49950
  • Kvadratura 5256 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
1 505 000 € 811 €/m²
  • Kod objekta 45441
  • Kvadratura 1854 m²
  • Udaljenost od mora 140 m
Za prodaju
1 450 000 € 138 €/m²
  • Kod objekta 32273
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
1 700 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 30474
  • Kvadratura 29063 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 32927
  • Kvadratura 13680 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 300 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 56285
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
2 346 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 50279
  • Kvadratura 44000 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 32623
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter