1 280 000 €
548 €/m²
Property 33143 photo 1
Property 33143 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 70 m
  • Udaljenost od grada: 15 km
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2332 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
1 300 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 47791
  • Kvadratura 58000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
1 280 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 48743
  • Kvadratura 17497 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 227 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 38407
  • Kvadratura 24820 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 500 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 62446
  • Kvadratura 150000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 100 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 50051
  • Kvadratura 12400 m²
  • Udaljenost od mora 7300 m
Za prodaju
1 280 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 54603
  • Kvadratura 11799 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Kod objekta 38565
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 24953
  • Kvadratura 26001 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
1 700 000 € 279 €/m²
  • Kod objekta 31624
  • Kvadratura 6086 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 500 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 46043
  • Kvadratura 19000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter