1 400 000 €
71 €/m²
Property 31733 photo 1
Property 31733 photo 2
Property 31733 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 4
  • Udaljeno od mora: 1 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 19454 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 4000 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 24953
  • Kvadratura 26001 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
1 450 000 € 138 €/m²
  • Kod objekta 32273
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
1 800 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 63741
  • Kvadratura 21096 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 32623
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 227 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 38407
  • Kvadratura 24820 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 500 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 24668
  • Kvadratura 43000 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Kod objekta 38565
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 460 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 57513
  • Kvadratura 10397 m²
  • Udaljenost od mora 433 m
Za prodaju
1 700 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 44681
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 830 m
Za prodaju
1 300 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 47791
  • Kvadratura 58000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter