1 280 000 € 1 000 000 €
100 €/m²
Property 52388 photo 1
Property 52388 photo 2
Property 52388 photo 3
Property 52388 photo 4
Property 52388 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 10000 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 4690 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
1 500 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 46043
  • Kvadratura 19000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 100 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 50051
  • Kvadratura 12400 m²
  • Udaljenost od mora 7300 m
Za prodaju
1 280 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 48743
  • Kvadratura 17497 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 49742
  • Kvadratura 13569 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 700 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 44681
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 830 m
Za prodaju
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 52388
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 227 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 38407
  • Kvadratura 24820 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 200 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 12485
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
1 450 000 € 138 €/m²
  • Kod objekta 32273
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
1 100 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 65416
  • Kvadratura 100188 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m

Prijava za Newsletter