Prodaja - Zemljište 6086 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Bilten
1 700 000 €
279 €/m²
Property 31624 photo 1
Property 31624 photo 2
Property 31624 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 6086 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 500 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
1 505 000 € 811 €/m²
  • Kod objekta 45441
  • Kvadratura 1854 m²
  • Udaljenost od mora 140 m
Za prodaju
1 460 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 57513
  • Kvadratura 10397 m²
  • Udaljenost od mora 433 m
Za prodaju
1 700 000 € 279 €/m²
  • Kod objekta 31624
  • Kvadratura 6086 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 500 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 35220
  • Kvadratura 24233 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
1 500 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 62446
  • Kvadratura 150000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 700 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 30474
  • Kvadratura 29063 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
2 500 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 48899
  • Kvadratura 391200 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
1 400 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 31733
  • Kvadratura 19454 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
2 150 000 € 409 €/m²
  • Kod objekta 49950
  • Kvadratura 5256 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 24953
  • Kvadratura 26001 m²
  • Udaljenost od mora 280 m

Prijava za Newsletter