1 100 000 €
10 €/m²
Property 65416 photo 1
Property 65416 photo 2
Property 65416 photo 3
Property 65416 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 68 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 100188 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
1 000 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 49157
  • Kvadratura 29981 m²
  • Udaljenost od mora 1240 m
Za prodaju
1 460 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 57513
  • Kvadratura 10397 m²
  • Udaljenost od mora 433 m
Za prodaju
900 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 38771
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 24953
  • Kvadratura 26001 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
1 500 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 62446
  • Kvadratura 150000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 000 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 34287
  • Kvadratura 89000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
900 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 47192
  • Kvadratura 28045 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 505 000 € 811 €/m²
  • Kod objekta 45441
  • Kvadratura 1854 m²
  • Udaljenost od mora 140 m
Za prodaju
940 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 37512
  • Kvadratura 4700 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 096 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 51472
  • Kvadratura 12735 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter