1 505 000 €
811 €/m²
Property 45441 photo 1
Property 45441 photo 2
Property 45441 photo 3
Property 45441 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 140 m
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1854 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.

Za prodaju
1 300 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 47791
  • Kvadratura 58000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
1 600 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 36640
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
1 280 000 € 548 €/m²
  • Kod objekta 33143
  • Kvadratura 2332 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
1 500 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 35220
  • Kvadratura 24233 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
1 500 000 € 1160 €/m²
  • Kod objekta 10632
  • Kvadratura 1293 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 500 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 62446
  • Kvadratura 150000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 300 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 56285
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
1 505 000 € 811 €/m²
  • Kod objekta 45441
  • Kvadratura 1854 m²
  • Udaljenost od mora 140 m
Za prodaju
1 450 000 € 138 €/m²
  • Kod objekta 32273
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
1 280 000 € 527 €/m²
  • Kod objekta 40583
  • Kvadratura 2425 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter