Prodaja - Zemljište 10500 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Bilten
1 450 000 €
138 €/m²
Property 32273 photo 1
Property 32273 photo 2
Property 32273 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 10500 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
1 200 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 50581
  • Kvadratura 32687 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 700 000 € 279 €/m²
  • Kod objekta 31624
  • Kvadratura 6086 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 280 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 54603
  • Kvadratura 11799 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 700 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 44681
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 830 m
Za prodaju
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • Kod objekta 62848
  • Kvadratura 4112 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
1 460 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 57513
  • Kvadratura 10397 m²
  • Udaljenost od mora 433 m
Za prodaju
1 600 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 36640
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 52388
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 800 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 63741
  • Kvadratura 21096 m²
  • Udaljenost od mora 1 m

Prijava za Newsletter