1 460 000 €
140 €/m²
Property 57513 photo 1
Property 57513 photo 2
Property 57513 photo 3
Property 57513 photo 4
Property 57513 photo 5
Property 57513 photo 6
Property 57513 photo 7
Property 57513 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 433 m
  • Udaljenost od aerodroma: 66 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 10397 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 16555
  • Kvadratura 17934 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
1 280 000 € 548 €/m²
  • Kod objekta 33143
  • Kvadratura 2332 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
1 280 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 48743
  • Kvadratura 17497 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 760 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 40470
  • Kvadratura 55000 m²
  • Udaljenost od mora 460 m
Za prodaju
1 200 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 50581
  • Kvadratura 32687 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 280 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 54603
  • Kvadratura 11799 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
2 150 000 € 409 €/m²
  • Kod objekta 49950
  • Kvadratura 5256 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
1 500 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 46043
  • Kvadratura 19000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 32927
  • Kvadratura 13680 m²
  • Udaljenost od mora 150 m

Prijava za Newsletter