530 000 € 380 000 €
90 €/m²
Property 52598 photo 1
Property 52598 photo 2
Property 52598 photo 3
Property 52598 photo 4

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Bedrooms: 3
  • Udaljeno od mora: 100 m

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju Zemljište od 4200 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
640 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 63745
  • Kvadratura 8608 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
427 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 47454
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
490 000 € 168 €/m²
  • Kod objekta 37747
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 8700 m
Za prodaju
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 37410
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
600 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 35632
  • Kvadratura 18000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 39826
  • Kvadratura 2920 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
570 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 51153
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
430 000 € 1699 €/m²
  • Kod objekta 56671
  • Kvadratura 253 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
450 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 38250
  • Kvadratura 10800 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
650 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 57279
  • Kvadratura 5159 m²
  • Udaljenost od mora 1 m

Prijava za Newsletter