650 000 €
125 €/m²
Property 57279 photo 1
Property 57279 photo 2
Property 57279 photo 3
Property 57279 photo 4
Property 57279 photo 5
Property 57279 photo 6
Property 57279 photo 7
Property 57279 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 88 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5159 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 194 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
550 000 € 407 €/m²
  • Kod objekta 33356
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
750 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 38075
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
750 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 32035
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
566 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 32415
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 39826
  • Kvadratura 2920 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
540 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 54569
  • Kvadratura 18977 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
540 000 € 539 000 € 159 €/m²
  • Kod objekta 16553
  • Kvadratura 3373 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
940 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 37512
  • Kvadratura 4700 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
650 000 € 134 €/m²
  • Kod objekta 24183
  • Kvadratura 4834 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 56505
  • Kvadratura 11174 m²
  • Udaljenost od mora 1850 m

Prijava za Newsletter