Property 63745 photo 1
Property 63745 photo 2
Property 63745 photo 3
Property 63745 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 59 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 8608 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 258 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
570 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 51153
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
750 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 32035
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
640 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 57571
  • Kvadratura 3200 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
525 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 47413
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
792 000 € 425 €/m²
  • Kod objekta 30280
  • Kvadratura 1860 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
650 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 44104
  • Kvadratura 4580 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
600 000 € 253 €/m²
  • Kod objekta 44494
  • Kvadratura 2363 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
860 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 20324
  • Kvadratura 13200 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 56505
  • Kvadratura 11174 m²
  • Udaljenost od mora 1850 m
Za prodaju
765 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 37496
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter