Property 47454 photo 1
Property 47454 photo 2
Property 47454 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 36756
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
375 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 29075
  • Kvadratura 12500 m²
  • Udaljenost od mora 5700 m
Za prodaju
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 54423
  • Kvadratura 1818 m²
  • Udaljenost od mora 179 m
Za prodaju
350 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 36263
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
365 000 € 251 €/m²
  • Kod objekta 36851
  • Kvadratura 1450 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 63428
  • Kvadratura 2672 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Za prodaju
473 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 32511
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • Kod objekta 32160
  • Kvadratura 1294 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
477 500 € 500 €/m²
  • Kod objekta 32758
  • Kvadratura 955 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 33319
  • Kvadratura 4616 m²
  • Udaljenost od mora 5 m

Prijava za Newsletter