570 000 €
28 €/m²
Property 51153 photo 1
Property 51153 photo 2
Property 51153 photo 3
Property 51153 photo 4
Property 51153 photo 5
Property 51153 photo 6
Property 51153 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 20000 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 4000 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
600 000 € 534 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 39581
  • Kvadratura 14364 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
800 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 38769
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
620 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 42251
  • Kvadratura 16903 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
800 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 38749
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 63904
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
550 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 12564
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
500 000 € 2688 €/m²
  • Kod objekta 56281
  • Kvadratura 186 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
640 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 57571
  • Kvadratura 3200 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 50802
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
800 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 13174
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter