450 000 €
41 €/m²
Property 38250 photo 1
Property 38250 photo 2
Property 38250 photo 3
Property 38250 photo 4
Property 38250 photo 5
Property 38250 photo 6
Property 38250 photo 7
Property 38250 photo 8
Property 38250 photo 9

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 6200 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 10800 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
540 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 54569
  • Kvadratura 18977 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
400 000 € 97 €/m²
  • Kod objekta 51471
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 836 m
Za prodaju
600 000 € 649 €/m²
  • Kod objekta 65156
  • Kvadratura 924 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
374 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 51460
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
640 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 63745
  • Kvadratura 8608 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 44359
  • Kvadratura 35000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
600 000 € 534 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 39581
  • Kvadratura 14364 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 40472
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
427 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 26976
  • Kvadratura 9848 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
430 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 56286
  • Kvadratura 8131 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter