490 000 €
168 €/m²
Property 37747 photo 1
Property 37747 photo 2
Property 37747 photo 3
Property 37747 photo 4
Property 37747 photo 5
Property 37747 photo 6
Property 37747 photo 7
Property 37747 photo 8
Property 37747 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 8700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 2900 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
566 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 32415
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
660 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 65423
  • Kvadratura 12329 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • Kod objekta 32160
  • Kvadratura 1294 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 36756
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
450 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 56387
  • Kvadratura 10884 m²
  • Udaljenost od mora 284 m
Za prodaju
400 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 12578
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
400 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 20455
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
650 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 37517
  • Kvadratura 14500 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
587 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 25605
  • Kvadratura 106846 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
650 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 40469
  • Kvadratura 13000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter