Na upit
Property 39826 photo 1
Property 39826 photo 2
Property 39826 photo 3
Property 39826 photo 4
Property 39826 photo 5
Property 39826 photo 6
Property 39826 photo 7
Property 39826 photo 8
Property 39826 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2920 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
150 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 65428
  • Kvadratura 6086 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
1 800 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 63741
  • Kvadratura 21096 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
150 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 64066
  • Kvadratura 758 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
78 000 € 155 €/m²
  • Kod objekta 65261
  • Kvadratura 503 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
320 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 63746
  • Kvadratura 2610 m²
  • Udaljenost od mora 1280 m
Za prodaju
55 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 63352
  • Kvadratura 730 m²
  • Udaljenost od mora 5150 m
Za prodaju
42 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 65911
  • Kvadratura 1188 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
37 400 € 55 €/m²
  • Kod objekta 64678
  • Kvadratura 670 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
320 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 63110
  • Kvadratura 4653 m²
  • Udaljenost od mora 670 m
Za prodaju
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 63428
  • Kvadratura 2672 m²
  • Udaljenost od mora 360 m

Prijava za Newsletter