600 000 € 500 000 €
71 €/m²
Property 37410 photo 1
Property 37410 photo 2
Property 37410 photo 3
Property 37410 photo 4
Property 37410 photo 5
Property 37410 photo 6
Property 37410 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3300 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 560 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
612 000 € 306 €/m²
  • Kod objekta 38961
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
710 000 € 299 €/m²
  • Kod objekta 44207
  • Kvadratura 2367 m²
  • Udaljenost od mora 97 m
Za prodaju
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 63904
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
853 000 € 813 €/m²
  • Kod objekta 64552
  • Kvadratura 1048 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
600 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 32335
  • Kvadratura 6340 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
550 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 12564
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
750 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 38096
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
792 000 € 425 €/m²
  • Kod objekta 30280
  • Kvadratura 1860 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
860 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 20324
  • Kvadratura 13200 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 50802
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter