600 000 €
33 €/m²
Property 35632 photo 1
Property 35632 photo 2
Property 35632 photo 3
Property 35632 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 8 km
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 18000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 3000 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 63073
  • Kvadratura 16658 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
600 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 32335
  • Kvadratura 6340 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
853 000 € 1032 €/m²
  • Kod objekta 64551
  • Kvadratura 826 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
640 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 63745
  • Kvadratura 8608 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
694 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 4766
  • Kvadratura 8200 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
800 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 13174
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
880 000 € 1760 €/m²
  • Kod objekta 18950
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
650 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 40469
  • Kvadratura 13000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 34771
  • Kvadratura 210 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
800 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 56706
  • Kvadratura 14549 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter