Prodaja - Zemljište 1599 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
650 000 €
406 €/m²
Property 25355 photo 1
Property 25355 photo 2
Property 25355 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 6
  • Udaljeno od mora: 650 m
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1599 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 1279 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
530 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 29696
  • Kvadratura 4050 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
900 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 40794
  • Kvadratura 72000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
650 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 35172
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
700 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 37791
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
700 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 32248
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
580 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 42862
  • Kvadratura 17500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
850 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 62951
  • Kvadratura 4444 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
800 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 46991
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 230 m
Za prodaju
600 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 5097
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
700 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 56994
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter