Prodaja - Zemljište 5000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
500 000 €
100 €/m²
Property 37793 photo 1
Property 37793 photo 2
Property 37793 photo 3
Property 37793 photo 4
Property 37793 photo 5
Property 37793 photo 6
Property 37793 photo 7
Property 37793 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od grada: 36 km
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5000 kv.m. na Krfu. Sa mogućnošću izgradnje do 220 kv.m.

Za prodaju
600 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 45278
  • Kvadratura 14530 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 39208
  • Kvadratura 1940 m²
  • Udaljenost od mora 220 m
Za prodaju
405 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 34064
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 29407
  • Kvadratura 10025 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
420 000 € 250 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 45420
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
405 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 34063
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
490 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 11133
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
650 000 € 406 €/m²
  • Kod objekta 25355
  • Kvadratura 1599 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
600 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 40795
  • Kvadratura 12044 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
607 000 € 124 €/m²
  • Kod objekta 52554
  • Kvadratura 4892 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter