Prodaja - Zemljište 14700 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
900 000 €
61 €/m²
Property 9104 photo 1
Property 9104 photo 2
Property 9104 photo 3
Property 9104 photo 4
Property 9104 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 14700 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole.

Za prodaju
850 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 62951
  • Kvadratura 4444 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
800 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 50209
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
1 150 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 56094
  • Kvadratura 26159 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 4941
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
750 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 63483
  • Kvadratura 17439 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
930 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 4536
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
950 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 34020
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
980 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 50867
  • Kvadratura 18000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
950 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 21088
  • Kvadratura 4451 m²
  • Udaljenost od mora 1 m

Prijava za Newsletter