850 000 €
191 €/m²
Property 62951 photo 1
Property 62951 photo 2
Property 62951 photo 3
Property 62951 photo 4
Property 62951 photo 5
Property 62951 photo 6
Property 62951 photo 7
Property 62951 photo 8
Property 62951 photo 9
Property 62951 photo 10
Property 62951 photo 11
Property 62951 photo 12
Property 62951 photo 13
Property 62951 photo 14
Property 62951 photo 15
Property 62951 photo 16
Property 62951 photo 17
Property 62951 photo 18
Property 62951 photo 19
Property 62951 photo 20
Property 62951 photo 21
Property 62951 photo 22
Property 62951 photo 23

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4444 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 108 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
1 000 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 21075
  • Kvadratura 4160 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
700 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 56994
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
750 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 40478
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
860 000 € 156 €/m²
  • Kod objekta 17952
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
930 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 4536
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 000 000 € 1754 €/m²
  • Kod objekta 5989
  • Kvadratura 570 m²
  • Udaljenost od mora 290 m
Za prodaju
1 100 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 9106
  • Kvadratura 40000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
900 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 40794
  • Kvadratura 72000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
800 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 46991
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 230 m

Prijava za Newsletter