Prodaja - Zemljište 5500 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
860 000 €
156 €/m²
Property 17952 photo 1
Property 17952 photo 2
Property 17952 photo 3
Property 17952 photo 4
Property 17952 photo 5
Property 17952 photo 6
Property 17952 photo 7
Property 17952 photo 8
Property 17952 photo 9
Property 17952 photo 10
Property 17952 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od grada: 11,1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 13,2 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5500 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 220 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
900 000 € 391 €/m²
  • Kod objekta 9631
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
930 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 4536
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
800 000 € 199 €/m²
  • Kod objekta 22088
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 100 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 33701
  • Kvadratura 27750 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
950 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 13908
  • Kvadratura 65000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
700 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 56994
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
870 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 19477
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 60716
  • Kvadratura 2603 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 180 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 33244
  • Kvadratura 9150 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 000 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 21075
  • Kvadratura 4160 m²
  • Udaljenost od mora 50 m

Prijava za Newsletter