540 000 €
245 €/m²
Property 64082 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 4
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2200 kv.m. na Atici.

🏡 zemljište 2.200 m2 – Lagonisi, Kalyvia Thorikou

📍 Lokaciju

  • Oblast: Lagonisi, Kalyvia Thorikou (Atika)
  • Pozicija: U naselju, u mirnom okruženju
  • Udaljenost: Blizu mora

🌿 Karakteristike parcele

  • Dimenzije: 2.200 m2
  • Nagib: Nagnut (idealan za arhitektonska rešenja na više nivoa)
  • Položaj: Istok
  • Frontage & Pristup: Direktan pristup sa asfaltnog puta
  • Zona: U okviru plana grada / stambenog područja

📐 Detalji urbanističkog planiranja

  • Faktor izgradnje (B.F.): 0.40

🌊 Prednosti

  • ✔️ Nagnuta parcela na privilegovanoj lokaciji
  • ✔️ Pogodan za luksuznu rezidenciju ili kuću za odmor
  • ✔️ Idealan za ulaganja sa budućom aprecijacijom kapitala
  • ✔️ Mirno područje, blizu mora

📌 Retka parcela koja harmonično kombinuje prirodni mir sa blizinom mora. Idealan izbor za one koji traže stalni ili odmor prebivalište sa jakim izgledima za ulaganje.

Za prodaju
780 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 46179
  • Kvadratura 12900 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
450 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 14679
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
525 000 € 452 €/m²
  • Kod objekta 5924
  • Kvadratura 1160 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
590 000 € 547 €/m²
  • Kod objekta 64085
  • Kvadratura 1077 m²
  • Udaljenost od mora 248 m
Za prodaju
800 000 € 615 €/m²
  • Kod objekta 16574
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 1250 m
Za prodaju
440 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 59235
  • Kvadratura 880 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
460 000 € 425 000 € 792 €/m²
  • Kod objekta 24404
  • Kvadratura 536 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
500 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 9560
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter