550 000 €
523 €/m²
Property 59221 photo 1
Property 59221 photo 2
Property 59221 photo 3
Property 59221 photo 4
Property 59221 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,3
  • Udaljeno od mora: 260 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1050 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 315 kv.m.

Za prodaju
510 000 € 368 €/m²
  • Kod objekta 13785
  • Kvadratura 1385 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
557 000 € 318 €/m²
  • Kod objekta 13790
  • Kvadratura 1750 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
620 000 € 620 €/m²
  • Kod objekta 14346
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1750 m
Za prodaju
450 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 14679
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
800 000 € 615 €/m²
  • Kod objekta 16574
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 1250 m
Za prodaju
820 000 € 205 €/m²
  • Kod objekta 19321
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
450 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 22907
  • Kvadratura 5704 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
740 000 € 548 €/m²
  • Kod objekta 24125
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
460 000 € 425 000 € 792 €/m²
  • Kod objekta 24404
  • Kvadratura 536 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
620 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 30175
  • Kvadratura 4400 m²
  • Udaljenost od mora 150 m

Prijava za Newsletter