Prodaja - Zemljište 9780 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Kalivia Thorikou
500 000 €
51 €/m²
Property 5920 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 9780 kv.m. na Atici. Na zemljištu: sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
440 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 59235
  • Kvadratura 880 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
620 000 € 620 €/m²
  • Kod objekta 14346
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1750 m
Za prodaju
550 000 € 523 €/m²
  • Kod objekta 59221
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
560 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 9578
  • Kvadratura 2600 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
430 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 5918
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
690 000 € 690 €/m²
  • Kod objekta 61158
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
550 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 60566
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
550 000 € 233 €/m²
  • Kod objekta 34277
  • Kvadratura 2360 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
650 000 € 1081 €/m²
  • Kod objekta 4337
  • Kvadratura 601 m²
  • Udaljenost od mora 600 m

Prijava za Newsletter