465 000 €
775 €/m²
Property 59234 photo 1
Property 59234 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 600 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 360 kv.m.

Za prodaju
580 000 € 580 €/m²
  • Kod objekta 64083
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1350 m
Za prodaju
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 5934
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
460 000 € 425 000 € 792 €/m²
  • Kod objekta 24404
  • Kvadratura 536 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
540 000 € 245 €/m²
  • Kod objekta 64082
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
580 000 €
  • Kod objekta 3317
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
400 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 13128
  • Kvadratura 4870 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
480 000 € 758 €/m²
  • Kod objekta 64080
  • Kvadratura 633 m²
  • Udaljenost od mora 625 m
Za prodaju
395 000 € 897 €/m²
  • Kod objekta 10955
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
550 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 60566
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
400 000 € 296 €/m²
  • Kod objekta 14818
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter