Prodaja - Zemljište 1385 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
510 000 €
368 €/m²
Property 13785 photo 1
Property 13785 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1385 kv.m. na Atici.

Za prodaju
580 000 € 580 €/m²
  • Kod objekta 64083
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1350 m
Za prodaju
450 000 € 374 €/m²
  • Kod objekta 52393
  • Kvadratura 1203 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
450 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 14679
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
750 000 €
  • Kod objekta 36867
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
600 000 € 400 000 € 417 €/m²
  • Kod objekta 10436
  • Kvadratura 957 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
650 000 € 1081 €/m²
  • Kod objekta 4337
  • Kvadratura 601 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
510 000 € 368 €/m²
  • Kod objekta 13785
  • Kvadratura 1385 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
450 000 € 523 €/m²
  • Kod objekta 31099
  • Kvadratura 860 m²
  • Udaljenost od mora 450 m

Prijava za Newsletter