Prodaja - Vila 621 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 929 780 €
4718 €/m²
Property 34221 photo 1
Property 34221 photo 2
Property 34221 photo 3
Property 34221 photo 4
Property 34221 photo 5
Property 34221 photo 6
Property 34221 photo 7
Property 34221 photo 8
  • Kod objekta 34221
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 621 m²
  • Površina placa 881 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju vila od 621 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, ostavu.

Za prodaju
2 750 000 € 8757 €/m²
  • Kod objekta 38598
  • Kvadratura 314 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 929 780 € 4717 €/m²
  • Kod objekta 34221
  • Kvadratura 621 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
3 000 000 € 4838 €/m²
  • Kod objekta 23758
  • Kvadratura 620 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 400 000 € 3809 €/m²
  • Kod objekta 33038
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 500 000 € 4761 €/m²
  • Kod objekta 23520
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 940 m
Za prodaju
2 500 000 € 7575 €/m²
  • Kod objekta 44539
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
3 400 000 € 9444 €/m²
  • Kod objekta 39277
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 400 000 € 3767 €/m²
  • Kod objekta 48815
  • Kvadratura 637 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 700 000 € 3524 €/m²
  • Kod objekta 42131
  • Kvadratura 766 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter