Prodaja - Vila 415 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 300 000 €
5542 €/m²
Property 30020 photo 1
Property 30020 photo 2
Property 30020 photo 3
Property 30020 photo 4
Property 30020 photo 5
Property 30020 photo 6
Property 30020 photo 7
Property 30020 photo 8
Property 30020 photo 9
Property 30020 photo 10
  • Kod objekta 30020
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 415 m²
  • Površina placa 970 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 2

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 2
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 1-sprata vila od 415 kv.m u Limasol. Vila se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC, ostava. Vila Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 700 000 € 5567 €/m²
  • Kod objekta 36966
  • Kvadratura 485 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 500 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 44484
  • Kvadratura 640 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 400 000 € 5333 €/m²
  • Kod objekta 30578
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 000 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 44449
  • Kvadratura 570 m²
  • Broj soba 7
Preporučujemo Za prodaju
2 000 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 43890
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 890 000 € 10509 €/m²
  • Kod objekta 19768
  • Kvadratura 275 m²
  • Udaljenost od mora 110 m
Za prodaju
2 929 780 € 4717 €/m²
  • Kod objekta 34221
  • Kvadratura 621 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
2 280 000 € 9661 €/m²
  • Kod objekta 47461
  • Kvadratura 236 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 300 000 € 4600 €/m²
  • Kod objekta 22893
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 500 000 € 4761 €/m²
  • Kod objekta 23520
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 940 m

Prijava za Newsletter