Prodaja - Vila 300 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos Pegeia
3 999 000 € 2 850 000 €
9500 €/m²
Property 26924 photo 1
Property 26924 photo 2
Property 26924 photo 3
Property 26924 photo 4
Property 26924 photo 5
Property 26924 photo 6
Property 26924 photo 7
Property 26924 photo 8
Property 26924 photo 9
  • Kod objekta 26924
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 300 m²
  • Površina placa 3368 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Kipar (Kipar) | Pegeia (Pafos)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju vila od 300 kv.m u Pafos. Vila Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje.

Za prodaju
5 200 000 € 52000 €/m²
  • Kod objekta 33190
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
4 500 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 49313
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
3 800 000 € 5156 €/m²
  • Kod objekta 49062
  • Kvadratura 737 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
5 150 000 € 7629 €/m²
  • Kod objekta 23651
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
5 600 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 45707
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
4 500 000 € 3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 25775
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
4 240 000 € 6281 €/m²
  • Kod objekta 23668
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
4 410 000 € 6466 €/m²
  • Kod objekta 23670
  • Kvadratura 682 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
4 000 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 52521
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 295 000 € 8833 €/m²
  • Kod objekta 49254
  • Kvadratura 373 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter