Prodaja - Vila 504 m² u Agia Napa

Grčka Kipar Famagusta
3 700 000 €
7341 €/m²
Property 43977 photo 1
Property 43977 photo 2
Property 43977 photo 3
Property 43977 photo 4
Property 43977 photo 5
Property 43977 photo 6
Property 43977 photo 7
Property 43977 photo 8
Property 43977 photo 9
Property 43977 photo 10
Property 43977 photo 11
  • Kod objekta 43977
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 504 m²
  • Površina placa 1324 m²
  • Region Agia Napa
  • Mesto Famagusta (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 5
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 5 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 504 kv.m u Agia Napa. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
4 500 000 € 3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 25775
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
4 000 000 € 7476 €/m²
  • Kod objekta 47230
  • Kvadratura 535 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
3 450 000 € 4323 €/m²
  • Kod objekta 19434
  • Kvadratura 798 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 990 000 € 3480 €/m²
  • Kod objekta 19436
  • Kvadratura 859 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
5 500 000 € 4 500 000 € 8181 €/m²
  • Kod objekta 25784
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
5 000 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 49460
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
4 000 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 52521
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter