Prodaja - Stan 126 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
550 000 €
4365 €/m²
Property 52069 photo 1
Property 52069 photo 2
Property 52069 photo 3
Property 52069 photo 4
Property 52069 photo 5
Property 52069 photo 6
Property 52069 photo 7
Property 52069 photo 8
Property 52069 photo 9
  • Kod objekta 52069
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 126 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 1976
  • Broj soba: 3
  • Udaljeno od mora: 780 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 126 kv.m u Atini. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, parking.

Za prodaju
550 000 € 2291 €/m²
  • Kod objekta 33477
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
630 000 € 3264 €/m²
  • Kod objekta 60597
  • Kvadratura 193 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
620 000 € 4133 €/m²
  • Kod objekta 65460
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
495 000 € 5963 €/m²
  • Kod objekta 65225
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 41764
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
615 000 € 6988 €/m²
  • Kod objekta 65342
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
735 000 € 6621 €/m²
  • Kod objekta 64242
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 36714
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 46911
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
553 000 € 6583 €/m²
  • Kod objekta 65337
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter